Aktualności
Dotacje na innowacje

Sklep internetowy

Sklep komputerowy

Informacje

mapa mapa
* HP Informacje handlowe luty 2008
Informacje handlowe
luty 2008
Szanowni Partnerzy,

Zapraszamy do zapoznania si
ę z najnowszymi informacjami handlowymi.
Mi
łej lektury
Zespó
ł Hewlett-Packard.

Nowe produkty
» HP MSA 2000 - nowe macierze dyskowe dla MSP
» Dwa nowe serwery dla  MSP DL160 G5 oraz DL185 G5

» Notebook HP 530
» Nowy HP iPAQ 316
» Nowy HP iPAQ 114
» HP Compaq 6720s
» HP Compaq 6820s

Informacje dodatkowe

» HP największym na świecie producentem komputerów osobistych w 2007! - Miło nam poinformować, że firma Hewlett-Packard została uznana za największego producenta komputerów osobistych na świecie w 2007 r. dzięki udziałowi w światowej sprzedaży komputerów na poziomie 18,8%.
» Wyróżnienie dla HP Polska - "Z3ota paleta" Tech Daty - z ogromną satysfakcą pragniemy poinformować, że firma HP Polska została wyróżniona w plebiscycie klientów Tech Daty na najlepszego dostawcę roku.
» Targi CES 2008 - Podczas targów elektroniki użytkowej Consumer Electronics Show 2008 HP zobowiązał się, że do 2010 r. obniży zużycie energii swoich komputerów stacjonarnych i notebooków o 25%...
» Gala Liderów HP
» HP SoftPaq Download Manager
Po zainstalowaniu aplikacji Klient ma możliwość ściągnięcia sterowników oraz innego specjalistycznego oprogramowania dla konkretnego notebooka, wersji systemu operacyjnego, czy wreszcie wersji językowej O/S
.
»

Kaledarium szkoleń dla Partnerów - zapraszamy do zapoznania się z wybranymi szkoleniami zaplanowanymi na najbliższe dwa miesiące.

» Ciesz się kolorem!
» Serwis poświęcony serwerom Integrity
»  Portal dla grafików!


  Promocje i kampanie reklamowe
Komputery osobiste, przenośne i rozwiązania bezprzewodowe
» Oferta PSG - przewodnik po produktach
» Rozszerz obsługę serwisową na drugi rok - promocja dotyczy notebooków z serii nx6310, nx7300, nx7400, 6710s, 6715b, 6715s, 6720s oraz 6820s
» Stacje robocze HP xw4400 z kartami grafiki!!! - przedłużenie promocji do 29 lutego!
» Promocja notebooków i opcji
» Specjalne oferty na notebooki HP przy zakupie z akcesoriami
» Promocja HP iPAQ Pocket PC
» Top 5 - Akcesoria i opcje do iPAQ-ów
» Promocja na desktopy i monitory
Serwery korporacyjne i korporacyjne systemy pamięci masowej

Systemy pamięci masowej
» Na tropie serwerów i pamięci masowych - jeśli zajmujesz się zakupem i sprzedażą serwerów HP ProLiant z procesorami Intel QuadCore, pamięci masowych z grupy volume lub terminali HP – masz szansę zdobyć wspaniałą nagrodę główną – ekscytujący wyjazd do Tajlandii!
» Promocja Top Value Light - oferta na produkty Storage

Serwery
» Na tropie serwerów i pamięci masowych - jeśli zajmujesz się zakupem i sprzedażą serwerów HP ProLiant z procesorami Intel QuadCore, pamięci masowych z grupy volume lub terminali HP – masz szansę zdobyć wspaniałą nagrodę główną – ekscytujący wyjazd do Tajlandii!
» Oferta specjalna - serwery ProLiant
» Premia specjalna na serwery i storage - zgłoś nam nowy temat a my zagwarantujemy Ci dodatkową marżę w wysokooci nawet 250€ !!!!!!!!!!!
» Program TRADE-IN HP ProLiant! - Kupujesz nowy sprzęt HP ProLiant? Odsprzedaj nam swoje stare serwery! Zyskaj dodatkowe pieniądze oraz pozwól nam zadbać o ekologiczną utylizację starych produktów. Koniecznie poinformuj o programie swojego Klienta! 
» Fakty i mity wirtualizacji - Wirtualizacja zasobów to już nie tylko modne słowo, ale jedna z najszybciej rozwijających się technologii serwerowych. Jednak nieprawidłowo przeprowadzona wirtualizacja może zamiast tych wszystkich korzyści, przynieść firmie tylko dodatkowe koszty.
»


Druk i przetwarzanie obrazu
  Informacje dla Klientów Końcowych
» Drukuj w kolorze i odzyskaj nawet 400 PLN! - Kup nową drukarkę HP Color LaserJet oraz komplet czterech oryginalnych kaset z tonerem HP LaserJet i odzyskaj nawet 400 PLN! Promocja trwa do 30 kwietnia 2008 r.
» Warto! Promocja urządzeń wielofunkcyjnych! - drukuj śmiało w swoim biurze, mając gwarancję kosztów druku: tylko 20 groszy za stronę w kolorze i 2,2 grosze za strone w czerni. Jeśli drukujesz drożej - HP zwróci Ci różnicę!
» Specjalna oferta na urządzenia HP Officejet Pro - bezpłatna 3-letnia gwarancja oraz dodatkowy wkład HP 88XL do urządzen HP Officejet Pro z serii K5400 lub L7000
» www.hp.pl/security - szkolenie dotyczące bezpieczeństwa infrastruktury drukowania i kopiowania
» Program wymiany urządzeń wielkoformatowych - HP Trade-in
» TCO - bezpłatna analiza posiadanej floty drukująco-kopiującej klienta

Informacje dla Parnerów Handlowych
» Przygoda w 10-tkę! Sprawdź szczegóły pierwszej wyprawy!! - program punktowy dla Preferowanych Partnerów  HP, premiujący sprzedaż laserowych urządzen drukujących HP
» Hewlett Packard IPG Configurator 2007/2008 - informujemy, że HP nie ponosi odpowiedzialności za ew. błędy powstałe w załączonym dokumencie.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konfiguratorem IPG został on umieszczony na Smart Portalu, a wraz z nim i ulotki produktowe (w sekcji informacje przedsprzedażne/ katalog produktów).
Pozostałe aktualności
Subskrypcja


Więcej informacji
Katalogi

Dział
katalogów firm:


zapraszamy do zapoznania
się z ofertami.
Aktualności

Vector

Parker Sonnet
już dostępne
Partnerzystrona główna | aktualności | promocje | zamówienia | sklep komputerowy | o firmie | kontakt
copyright © 2008 - INTERHURT Sp. z o.o.