Aktualności
Dotacje na innowacje

Sklep internetowy

Sklep komputerowy

*
Informacje

mapa mapa
* Sklep komputerowy
bizneslinkCzym jest BIZNESLINK?
BiznesLink to unikatowe rozwiązanie, oparte na internetowym systemie sprzedaży klasy B2B, skierowane do wszystkich firm dokonujących zakupów produktów z branży IT. Dzięki zaletom systemu (z których warto wymienić najważniejsze: prostotę obsługi, składanie zamówień online, możliwość kontrolowana stanu i historii zamówień itp.), wykorzystanie BiznesLinka przynosi szereg korzyści: uproszczenie zakupów, oszczędność czasu, skrócenie łańcucha dostaw a dzięki temu redukcje kosztów. Dzięki tym cechom BiznesLink podbił rynek sprzedaży online stając się najpopularniejszym systemem sprzedaży B2B.
BiznesLink został stworzony przez największego polskiego dystrybutora branży IT - warszawską firmę ABC Data. Dostęp do niego można uzyskać za pośrednictwem wybranych firm komputerowych i informatycznych w całym kraju, partnerów handlowych ABC Data.

Opis systemu

Idea
BiznesLink to rozwiązanie mające na celu usprawnienie i ułatwienie zakupów produktów z branży IT. Jego najważniejszym elementem jest internetowy system sprzedaży, a integralną częścią jest obsługa logistyczna realizowanych przez BiznesLink zamówień.

Dostęp
Dostęp do BiznesLinka można uzyskać poprzez wybrane firmy komputerowe na terenie całego kraju, współpracujące z firmą ABC Data, tak zwanych operatorów BiznesLinka - szczegóły na stronie
jak przystąpić.

Obieg zamówienia
W modelowym wdrożeniu BiznesLinka zamówienia złożone przez użytkownika wędrują poprzez operatora BiznesLinka bezpośrednio do centrum logistycznego dystrybutora. Tam następuje realizacja zamówienia: produkty są pakowane i przy pomocy firm spedycyjnych kierowane bezpośrednio do zamawiającego. W ślad za tym do operatora wysyłana jest informacja o realizacji zamówienia. Operator wystawia fakturę oraz realizuje inne usługi (integracja, szkolenie, serwis, itp.). Taka organizacja powoduje, że BiznesLink to kompleksowa obsługa użytkowników: wsparcie sprzedaży i logistyka (zapewnione przez dystrybutora) oraz sprzedaż i inne usługi (oferowane przez operatorów). Wszystko w ramach jednego rozwiązania.

Szybkość i wygoda
W większości przypadków użytkownik BiznesLinka otrzyma zamawiany towar na drugi dzień od zamówienia. Wysyłki towaru realizowane są przy pomocy największych w kraju firm spedycyjnych, a kurierzy w razie potrzeby są w stanie dostarczyć zamówiony produkt bezpośrednio 'na biurko' zamawiającego.

Korzyści
  • Natychmiastowy dostęp do bogatej oferty produktów IT, ich parametrów i opisów.
  • Dokładne informacje o cenach i dostępności 24 godziny na dobę
  • Uproszczenie i ułatwienia procesu zamawiania
  • Pełna elektroniczna obsługa zamówień
  • Kontrola i śledzenie stanu realizowanych zamówień
  • Dostęp do nowoczesnego systemu B2B

System
Najważniejszym elementem BiznesLinka jest internetowy system sprzedaży online o tej samej nazwie.źródło: www.info.bizneslink.pl
Subskrypcja


Więcej informacji
Katalogi

Dział
katalogów firm:


zapraszamy do zapoznania
się z ofertami.
Aktualności

Vector

Parker Sonnet
już dostępne
Partnerzystrona główna | aktualności | promocje | zamówienia | sklep komputerowy | o firmie | kontakt
copyright © 2008 - INTERHURT Sp. z o.o.