Aktualności
Dotacje na innowacje

Sklep internetowy

Sklep komputerowy

*
Informacje

mapa mapa
* Sklep komputerowy
bizneslinkJak przystąpić?
Dostęp do systemu BiznesLink zapewniają wybrane firmy informatyczne, zwane operatorami BiznesLinka, będące jednocześnie partnerami handlowymi firmy ABC Data. ABC Data, administrator systemu BiznesLink to największa polska firma informatyczna, której główną domenę działalności stanowi dystrybucja produktów IT. Udzielenie dostępu do systemu to nic innego jak rejestracja nowego użytkownika przez operatora BiznesLinka oraz przydzielenie mu konta oraz hasła do systemu.
Firma będąca operatorem systemu BiznesLink to także partner, który jest w stanie pomóc nowemu użytkownikowi zaplanować ilość używanych kont oraz w poznaniu i codziennej obsłudze systemu.

W celu uzyskania dostępu do BiznesLinka najlepiej w pierwszej kolejności zwrócić się do swojego stałego dostawcy produktów informatycznych. O ile jest to firma współpracująca z ABC Data i dodatkowo mająca status operatora systemu BiznesLink, będzie to najszybszy sposób przydzielenia nowemu użytkownikowi konta oraz hasła dostępu. Jeżeli jednak obecny dostawca nie jest jeszcze operatorem systemu BiznesLink to w większości przypadków może on taki status szybko uzyskać. Sam fakt rejestracji nowego użytkownika i przekazania dostępu do systemu nie ma wpływu na obowiązujące do tej pory warunki współpracy pomiędzy klientem - nowym użytkownikiem BiznesLinka a jego dotychczasowym dostawcą - operatorem BiznesLinka. Różnicy ulega jedynie sposób komunikacji pomiędzy obiema firmami oraz to iż użytkownik może zacząć korzystać z pełnej gamy udogodnień, które oferuje system BiznesLink.źródło: www.info.bizneslink.pl
Subskrypcja


Więcej informacji
Katalogi

Dział
katalogów firm:


zapraszamy do zapoznania
się z ofertami.
Aktualności

Vector

Parker Sonnet
już dostępne
Partnerzystrona główna | aktualności | promocje | zamówienia | sklep komputerowy | o firmie | kontakt
copyright © 2008 - INTERHURT Sp. z o.o.